nabízíme

VČELY NA STŘECHÁCH

Národní zemědělské muzeum v Praze, Techmania Plzeň, DHL Nepřevázka, Gymnázium Rokycany… To je jen výčet pár míst, kde včely pomáhají přírodě. Profesionální péče o včely a jejich monitoring v online streamu na náš web a jiná mobilní zařízení. S pomocí moderních technologií zprostředkujeme záznamy o aktuálním stavu a vitalitě vašeho včelstva.

Program včely na střechách vám umožní se podílet na národním výzkumném projektu zabývajícím se včelstvy, životním prostředím a ekologickou udržitelností. Budete mít v ruce nástroj pro kompenzaci uhlíkových spadů způsobených vaší budovou a tím získat přidanou hodnotu pro váš zelený audit poukazující na pozitivní vztah k životnímu prostředí.

Spolupráce

prŮBĚh

 

Sjednejte si úvodní osobní setkání s naším odborným včelím poradcem.

Obhlídka lokace úlů a zvážení možnosti umístění včelstva.

Výběr nejvhodnější alternativy spolupráce.

Příprava propojení systému ProBee s úlem a zvolení ideální formy přenosu dat v rámci objektu.

Dodání včelstva včetně kamerových systémů a čidel a jeho propojení s ProBee. Včely našly nový domov.

CO JE SOUČÁSTÍ PROGRAMU

instalacE

Místo kam včely umístíme společně pečlivě zvážíme a vybereme ve spolupráci s naším včelařem.

SBĚR DAT

Sběr dat probíhá v minutových sekvencích, nepřetržitě 24 hodin denně. Veškerá data jsou odesílána a ukládána na našem vlastním cloudovém úložišti a dále zpracovávána a analyzována pomocí umělé inteligence.

výzkum

Zajímavostí našeho programu jsou technologie umělé intelligence, které vám umožní podílet se na výzkumném projektu zabývajícím se včelstvy, životním prostředím a biodiverzitou ve městech.

správa a péče

Zajistíme veškerý servis spojený s péčí o včely – přihlášení včelstva na příslušné správní instituce, pravidelné povinné hlášení orgánům státní správy, preventivní péči a léčení včel, krmení, vytáčení medu, stáčení medu do sklenic s logem vaší společnosti, dopravu a další dodatkové služby.​

SBĚR medu

Medové balíčky přímo ze střechy vaší budovy nebo areálu poslouží jako ideální dárek pro vaše zaměstnance a klienty. Můžeme společně zorganizovat tématické workshopy přímo u úlů. Budete mít k dispozici ochranný oděv s logem projektu. Účastníci semináře zažijí nevšední včelařský zážitek a budou si moci vyzkoušet práci včelaře a přitom se dozvědět více o projektu.